Fotorevue 393 – Ohlédnutí za Fotoklubem v Kralupech n.Vlt.

Tento příspěvek má 5 komentářů

 1. Jiří Hanke

  Dobře jsi udělal a pokračuj, i kdyby výstavy byly. Tohle má cenu!
  Jiří Hanke

 2. Roman Unger

  Ahoj Jirko, všechno zlé je pro něco dobré, vyjadřuje to přesně vztah institucí k fotografii, málokdo z těch úředníčků chápe jaké poklady se skrývají v podobných archivech, kdyby fotky zůstaly dál v nějaké instituci a kdyby nebyl náš svět ochromen čínským virem, tak bychom se nepokochali historií navoněnými snímky ve fotorevui, těším se na návštěvu u tebe, třeba mě necháš nakouknout do krabic. Roman

 3. Michal Tůma

  Pěkný den pane Chadimo,
  již roky prohlížím Vaši Fotorevue. Odvádíte skvělou práci a i my, já a má žena se vždy na nové číslo těšíme. I v této nelehké době, kdy řada lidí pouze nadává, Vy ukazujete, že je možné být přínosem pro fotografii i v této době. Rozhodně pokračujte, Vaše práce má velkou cenu.
  Děkuji a gratuluji
  Michal Tůma
  FOTO MIDA nakladatelství

 4. Jindřich Špicner

  Díky moc za všechno, co pro nás (a následně i pro budoucí generace) děláš.
  Napadlo mi, že relativně nejjistější je archivace ve Státním ústředním archivu (resp. Národním archivu, na který se to administrativně překutálelo asi v roce 2004), kam to lze dostat přes Svaz českých fotografů a jeho sbírku; velmi pravděpodobně to jde i jinak, ale takhle je to patrně nejsnazší. Tam to uchovávají a dokumentují lege artis po archivářsku, v kondicionovaných podmínkách, a průběžně se o to starají. Restaurátorský servis mají. Na výstavy to půjčují, když o to požádá ± solidní zájemce; aspoň SČF jednou půjčili.
  Ještě jednou doopravdy velký dík, a ahoj
  Jindřich Špicner

 5. Jirka

  Vřelé díky za typ na budoucí umístění archivu Kralupského fotoklubu. Po zveřejnění tohoto čísla jsem obdržel nejen tyto komentáře, ale i návrhy, abych ve zveřejňování dále pokračoval. Myslím, že by bylo škoda to nyní přerušit.

Napsat komentář