Fotorevue 400 – Jiří Chadima „Portréty osobností z vernisáží a hospod“

Tento příspěvek má 6 komentářů

 1. Roman Unger

  Všecičko nej k té čtyřstovce 🎂, ať tě líbají múzy a nejen ty.

 2. Emil Pupiš

  Jirko, odvedl jsi hezké dílo, sundávám klobouk. Já, jako „kulturní barbar“ Ti musím vyslovit uznání.
  Soused a přítel Ing. Emil Pupiš, MSs, genmjr. v.v.

 3. Jindřich Špicner

  Milý Jiří,

  díky moc a moc za to, co pro fotografii děláš – není toho ani trochu málo – a přeju spokojenost z dosaženého a další pozitivní naplnění z dále dosahovaného. Tvoje světlocitlivé působení má dvě stránky; jednak dobře fotografuješ, jednak se nesmírně obětavě staráš o to, abychom se my (co se nestaráme) mohli seznámit s výsledky práce jiných; fotografů i výtvarníků.
  Za obě tyto stránky taky sundavám klobouk, jako předchozí přispěvatel. A hluboko.

  Ing. Jindřich Špicner, nevoják v.v.

 4. Jiří Hanke

  Ahoj Jirko!
  Na fotografii, mém portrétu, který anoncuje vstup do této prohlídky (přesto, že na výstavě není), jsi mi vložil do úst text ve fotografii otištěný. Pochybuj, že jsem to takto někdy formuloval, asi bych byl diplomatičtější, i když taky záleží po kolika skleničkách jsme se v tom autobuse z vernisáže vraceli k nám spát.
  Faktem je, žes v „mé“ galerii vystavoval, právě tento soubor a úspěšně. Za ta léta jsi zaznamenal nejen mnoho výstav které v Malé galerii spořitelny v Kladně proběhly, ale máš cenný dokument o lidech, z nichž mnozí již nejsou mezi námi a výstavním místu, které po 42 letech nenávratně zaniklo. Jen Dundee Jam, kde jsme se poté scházeli, trvá i když v něm ta naše báječná společnost již nesedá…
  S přáním všeho nejlepšího a s díky.
  Jiří Hanke

 5. Alena Kottová

  Milý pane Chadimo,

  je to úctyhodná a krásná práce. Evokuje milé vzpomínky. Děkuji, Alena Kottová

 6. Jana Čížková

  Zdravým Jirku,
  kamaráda fotografa a přeji dodatečně vše nej a stále neutuchající fotografickou vášeň. Nezdolný reportér vernisáží, které můžeme vidět tvým prostřednictvím na PC, když nevyjde čas na
  vernisáž. Mám ráda portréty a vzpomínky na bezvadné a zajímavé lidi, které mne mohou naplňovat a posouvat dále ve fotografii.
  S přáním všeho nej a zase někde na fotocestách
  Jana Čížková

Napsat komentář