Fotorevue 390 – „Výtvarný Salon 2020“

Letošní kulturní dění je ovlivněno pandemií, a tak mnohé výstavy byly odloženy či zrušeny, nebo proběhly bez oficinálního zahájení. Takto proběhl i „Východočeský výtvarný salon“ (24.6. až 6.9.2020) v galerii Na Hradě, takže mnozí příznivci UVU Hradec Králové se na tuto výstavu nedostali. Proto se UNIE rozhodla, že bude celá tato výstava zdokumentována a zveřejněna na jejich stránkách.

Dokumentaci výstavy – Jako procházku výstavou – připravil Miloš Vojíř a jednotlivé exponáty zaznamenal Jirka Chadima. Na videa se můžete podívat buď níže nebo na Youtube kanálu Chadimova Fotorevue.

„Východočeský výtvarný salon 2020“

Díky souhlasu UNIE se můžeme o tuto krásnou výstavu dodatečně podělit na těchto stránkách i s Vámi.


K novým stránkám

V měsíci září byl portál webhostingu  napaden hackerským útokem, a tak došlo i k naprostému výpadku stránek Fotorevue a nebylo možné je spravovat. Během několika týdnů se podařilo, za přičinění mého syna Petra Chadimy, je částečně obnovit, ale nemohl jsem rozesílat upozornění na nová čísla. Pomalu jsem se začal smiřovat s tím, že Fotorevue skončí, protože její obnova je pro mne španělskou vesnicí. Počátkem listopadu se Petr uvolil, že mi v tomto pomůže, našel nového poskytovatele a zároveň navrhl nový vzhled stránek, které odpovídají současnému prezentování. Bylo nutné všechny články znovu upravit tak, aby byly přehledné a snadno vyhledatelné. Za tuto několika denní práci mu vřele děkuji.

Orientace v novém uspořádání

  • Po otevření se zobrazí rubrika „Všechny příspěvky“, dle data vložení.
  • V rubrice „Fotorevue“ jsou články uloženy sestupně podle čísel.
  • Pozvánky“ jsou seřazeny rovněž sestupně dle data zahájení výstavy.
  • Nově je upravena rubrika „Autoři/Rejstřík“, kde po kliknutí na odkaz se zobrazí všechny články, které byly zveřejněny k tomuto odkazu.
  • V rubrice „Ročníky“ jsou články seřazeny dle roku vydání.
  • Dvojí šipka vpravo dole, slouží k rychlému návratu k titulku.
  • Při prohlížení v mobilu jsou tyto odkazy skryty pod třemi čárkami nad sebou.

Tak toto je to nejdůležitější pro pohyb na těchto stránkách a přeji všem čtenářům jejich příjemné prohlížení.

Napsat komentář